Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

OFFICE ASSISTANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana serioasa, energica si comunicativa
• Cunostinte bune MS Office, abilitate buna de navigare
• Cunostinte bune limba engleza:scris,citit,vorbit
• Capacitate de a prioritiza activitatile
• Abilitati de organizare si planificare a activitatilor
• Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
• Experienta in domeniu
• Studii superioare

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Asistenta in activitatile managementului executiv
  • Editare, arhivare, administrare documente
  • Receptionarea, redirectionarea si evidenta apelurilor telefonice
  • Inregistrare documente contabile in software-ul ERP utilizat de companie
  • Interfata in relatiile cu furnizorii si colaboratorii firmei
  • Aprovizionare – emitere comenzi, verificare, receptie
  • Distribuirea de acte administrative catre angajati
  • Gestionarea dosarelor personale ale angajatilor
  • Primirea si indrumarea vizitatorilor in companie

BENEFICII:
  • Angajament stabil pe termen lung
  • Pachet salarial competitiv
  • Telefon
  • Conditii de munca bune, mijloace moderne de lucru, logistica performanta
  • Asigurare medicala privata
  • Apartenenta la o echipa deschisa, dinamica

SolvIT Networks este o companie romaneasca de IT ce furnizeaza clientilor din Europa si Orientul Mijlociu o gama completa de solutii informatice: IT Management, IT Security, Business pentru clienti din Europa si Orientul Mijlociu, in tari precum: Romania, Bulgaria, Serbia, Finlanda, Grecia, Cipru, Turcia, Arabia Saudita, Kuweit si Egipt.
SolvIT este o companie cunoscuta in Romania si pe piata regionala pentru serviciile sale de Consultanta, Personalizare, Implementare, Mentenanta si Suport, Educatie/Training, precum si pentru experienta in implementarea proiectelor mari in domenii precum: Bancar, Telecomunicatii, Asigurari, Guvern si Administratie Publica, Industrie (energie, petrol si gaz, aluminiu, farmaceutica).
SolvIT a stabilit parteneriate cu: CA Technologies, RSA Security, Symantec, Liferay.

Expirat
OFFICE ASSISTANT  -  SolvIT Networks