Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 29 Aug 2007

OFFICE ASSISTANT ok 15.10

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare sau medii;
* Experienta minima pe un post similar;
* Cunostinte bune MsOffici, Outlook;
* Cunostinte bune de limba engleza.

Candidata ideala trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, sa fie organizata, eficienta, sa aiba tinuta office, aspect placut, campacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Preluarea mesajelor din partea colaboratorilor companiei;
* Tehnoredacteaza documente;
* Preluare si redirectionare apeluri telefonice;
* Arhiveaza documente;
* Desfasoara activitati de protocol.

BENEFICII:

- Salariul NET lunar este cuprins intre 1100-1200 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET va fi de 1000-1100 RON.
- Program de lucru L-V: 9.00-18.00;
- Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DEZVOLTAREA PROIECTELOR REAL-ESTATE.
Locatia companiei este sectorul 1.

Modalitate de inscriere:

* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Expirat
OFFICE ASSISTANT ok 15.10  -  MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles