Office Administrator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cine suntem noi:
REMS este o companie imobiliară care oferă clienților servicii imobiliare de calitate. Suntem specializați pe departamente, fiecare avand un rol important în interiorul companiei.

Cine esti tu:
Ai experiență in administrarea unui birou sau alt job relevant.
Ai abilități remarcabile de comunicare, organizare, planificare, spirit de echipa.
Ai initiativa si incredere in a lua decizii de moment.

Descrierea jobului

Descriere Job:
Cautam un om de incredere care va indeplini sarcini administrative, asigurandu-se ca restul personalului are sprijin adecvat pentru a lucra eficient.
Va asigura buna funcționare a biroului companiei noastre.
Va coordona activitatile si operatiunile biroului pentru a asigura eficienta si conformitatea cu politicile companiei.

Responsabilitati:
Gestioneaza întâlniri, apelurile telefonice și corespondența.
Administrarea unei baze de date cu oferte/cereri.
Managementul documentelor interne.
Tine legatura cu furnizorii.
Mentine contactul permanent cu piata imobiliara si strange informatii relevante privind oportunitati din piata.
Realizeaza rapoarte lunare conform responsabilitatilor.
Ajută colegii ori de câte ori este necesar.
Urmareste aplicarea corecata a campaniile de marketing si se implica activ la dezvoltarea lor.

La REMS:
Ai un mediu de lucru placut.
Echipă dinamica dispusa sa iti ofere oricand ajutorul.
Salariu fix.
Bonusuri de performanță ale echipei.

Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca ti se potriveste echipa REMS!

La baza brandului REMS stă un cuvant simplu care ne definitivează, ECHIPA! O echipă tanară, unită, orientată spre succes, iar cheia succesului o reprezintă seriozitatea, promptitudinea si experiența de care dăm dovada. In cei aproape 10 ani de cand activăm pe piața Clujană, putem sa discutăm despre sute de tranzactii finalizate la nivel de companie, avand ca si clienți renumite companii naționale, internațioanale și nu in ultimul rand persoane fizice.
Dacă esti interesat să realizezi o carieră in domeniul Imobiliar, te așteptăm in Echipa REMS!

Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 24 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos