Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Ocazie !! - Job usor si placut - Secretara/operator PC/Asistent manager - exp min 1 an, doar engleza - 4-500 euro +

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ocazie deseobita :

O companie client cu sediul in Bdul Basarabia nr 256- Cladirea de birouri D CENTER etajul 7
Langa Statia de metrou REPUBLICA
Angajeaza rapida a 1 secretara pe 300 de euro net + alte beneficii, care poate fi si studenta in ultimul an si trebuie sa stie obligatoriu doar engleza
Orar : Full time / luni-vineri / program ora 9.00-18.00

Descrierea jobului

Experienta doar in PC si abilitatea de a redacta corespondenta comerciala/contracte Orice experienta in secretariat/birotica va fi insa apreciata la negocierea salariului.

De preferat absolvent de ASE dar si alte facultati sunt acceptate( nu acceptam studenti la zi/ poate doar ultimul an)

Carte de munca, asigurare medicala,tel,
Intrarea intr-un colectiv unit,angajatori responabili cu posibilitati de dobandire a experientei in domeniul comertului,promovare.

Lista scurta de sarcini : Agenda Dir gen / preluarea telefoanelor,/ protocol, /redactarea contractelor, corespondentei, evidentei si dosarelor/

Expirat
Ocazie !! - Job usor si placut - Secretara/operator PC/Asistent manager - exp min 1 an, doar engleza - 4-500 euro +  -  SOFT-TEMAX SRL