Publicat 19 Feb 2021 | Reactualizat 19 Mar 2021 | Expiră 22 Mar 2021

New Business Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei SPE Digital Wizard, aplica pentru postul de „New Business Developer”.

Profil candidat
Ne dorim un coleg care sa inteleaga nevoile de dezvoltare ale companiei precum si sa cunoasca la nivel de detaliu ce presupune un proces de vanzare directa.
Orientare catre rezultate - sa inteleaga legatura intre rezultate si remunerearea rezultatelor si sa fie constient de valoarea muncii lui.

Cautam un coleg

  • Care sa inteleaga procesele de business ale unei companiei;
  • Cel puțin 5 ani experienta practica relevanta intr-o pozitie similara;
  • Excelente abilitati de comunicare orala si scrisa;
  • Foarte bun cunoscator al pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • Abilitati dezvoltate de culegere, analiza si interpretare informatii;
  • Initiativa, responsabilitate, integritate, lucru in echipa dar si individual;
  • Gandire analitica, atentie la detalii;
  • Motivare, orientare catre atingerea tintelor de performanta;

Descrierea jobului

Responsabilitati
Responsabilitatile tale principale vor include activitati specifice obiectivului de dezvoltare a afacerii;

La ce sa te astepti

  • Vei fi implicat in creatia de materialelor de prezentare a serviciilor din portofoliul companiei si actualizarea continutului site-urilor companiei;
  • Vei participa activ la generarea si calificarea de lead-uri pentru vanzarea directa;
  • Vei face ofertare si contractare in vanzare directa;
  • Vei gestiona procesul de setup a prestatiei in contractele clienti mari.
Noi oferim:
  • Un salariu competitiv direct legat de performantele tale profesionale, format dintr-o parte fixa la nivelul salariului mediu din Romania plus un bonus de performanta lunar care sa reflecte valoarea adaugata generata direct de tine;
  • Un loc de munca intr-un mediu atractiv, profesionist, intr-o companie in dezvoltare;
  • Atmosfera placuta, într-o echipa profesionista, pasionata, implicata și entuziasta dar inca mica.
Daca esti interesat sa te alaturi echipei noastre si sa iti asumi acest rol, te invitam sa aplici prin intermediul portalului de joburi.

SPE Digital Wizard SRL este o companie specializata in furnizarea de "servicii de business controlling" pentru clienti mici si foarte mici - entitati economice simple.

  • Serviciile de business controlling, in general, sunt servicii suport in administrarea afacerii clientului, fie el societate comerciala, persoana fizica autorizata sau persoana fizica cu venituri independente.
  • Prestatiile SPE Digital Wizard SRL sunt prestatii de tipul serviciilor electronice furnizate printr-o platforma digitala, care valorifica potentialul inteligentei artificiale in controlul operatiunilor unei afaceri, cu beneficii semnificative in cresterea predictibilitatii si valorii veniturilor lunare, controlul consumului de resurse si controlul riscurilor, inclusiv a riscurilor fiscale.
  • SPE Digital Wizard trece pe pilot automat administrarea unei afaceri mici, adica, intr-o formulare sintetica, prestarea serviciilor electronice de "suport administrare afacere" poate fi usor comparata cu o externalizare a administrarii afacerii catre un prestator digital, echivalentul unui "pilot automat" al afacerii.
Desi raportata la data infiintarii, SPE Digital Wizard poate fi caracterizata drept start-up, experienta in administrarea afacerilor de aproximativ 20 ani a fondatorului este resursa esentiala de competente avansate in controlul operatiunilor, incorporata in serviciile furnizate de companie.

Expirat
New Business Developer  -  SPE DIGITAL WIZARD S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles