de ani Fără Frică...

Publicat 08 Ian 2007 | Reactualizat 06 Feb 2007 | Expiră 08 Feb 2007

Network / Helpdesk administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta obligatorie in administratrea Microsoft Sever 2000/2003 , SQL Sever
- Experienta in securitatea retelei impotriva atacurilor interne si externe inclusiv virusi;
- Optional (prezinta avantaj) pentru instalarea, configurarea si mentenanta serverelor: FTP, File, Print, E-mail, Domain Controllers (DNS, DHCP, LDAP) si a firewall-urilor (ISA);
- Optional dezvoltarea de aplicatii si scripturi de administrare ;

Descrierea jobului

Responsabil pentru administrarea serverelor de baze de date ale companiei;
Responsabil cu asistenta echipelor de implementare in instalarea si configurarea serverelor de baze de date;
Responsabil cu First Level Help Desk pentru clientii companiei;
Se ofera:
- mediu de lucru international
- nivel de salarizare atractiv

It Top Solutions a luata fiinta la sfarsitul anului 2005 si are unic obiect de activitate promovarea si implemetarea sistemului software Automaster.
Cifra de afaceri pentru anul 2006 a fost de 200.000 de euro.
Sistemul Automaster este dezvoltat de catre Automaster Oy Finlanda si este un sistem informatic destinat dealerilor auto.
In momentul de fata sistemul Automaster este solutia recomandata de catre Daimler Chrysler, Ford si Opel, pentru dealerii acestor marci din Europa de est.
In momentul de fata firma It Top Solutions implementeaza sistemul Automaster la dealerii Daimler Chrysler din Romania.
Proiectele realizate in 2006 sunt:
- Aliat Tg Mures - dealer Mercedes,Chrysler, Mitsubishi
- Casa Auto Bucuresti -dealer Mercedes, Smart,Chrysler
- Popeci Craiova - dealer Mercedes, Chrysler
Datorita rezultatelor de exceptie obtinute pe piata din Romania, It Top Solutions a fost desemnata sa reprezinte Automaster si pe piata din Bulgaria.
Mai multe detalii despre Automaster si It Top Solutions pe paginile de web www.automaster.fi www.automaster.ro

Expirat
Network / Helpdesk administrator  -  It Top Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles