Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Ne marim echipa!! Suntem in cautare de noi colegi.

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- caracteristica esentiala pe care o cautam este SERIOZITATEA
- candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu experienta in munca
- determinare. Candidatul trebuie sa isi doreasca sa faca parte din echipa noastra intrun mod real.
- dornic de a invata lucruri noi si de a lucra cu publicul.

Descrierea jobului

Interactiune cu clientii.
Prepararea sandwichurilor de tip fast food la solicitarea clientilor.
Coacere paine proaspata
Curatenie pe linia de productie, in sala de servire si in zona de preparare.
Receptionare marfa .
Aranjarea marfurilor pe rafturi si in incaperile frigorifice.
Incasare la casa de marcat cu POS

SE OFERA:

·Pachet salarial competitiv
·Bonuri de masa
·Un meniu gratis/zi
·Prime cu ocazia sarbatorilor pascale si de iarna.
·Pregatire teoretica si practica acreditata la nivel global.
·Conditii de munca foarte bune - in locatie de top.
·Seriozitate, respect , intelegere si flexibilitate din partea managementului.
Echipa este elementul vital al desfasurarii activitatii curente, motiv pentru care se pune accent pe resursa umana. Se cere si se ofera seriozitate, onestitate si profesionalism.

Mare franciza americana, numarul 1 in lume cu peste 40.000 de locatii la nivel global, prezenta in Romania. Unitatea cu servicii rapide din Pipera are 70 de locuri in interior si 65 de locuri la terasa si este situata in complexul rezidential si de birouri Upground Estates. Oferim si servicii de catering (pentru evenimente de birou sau private, de la 10 la 1.000 de persoane), livrari sau take out.

Expirat
Ne marim echipa!! Suntem in cautare de noi colegi.  -  BETTER BRANDS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles