Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

National Sales Manager - Industrie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-•Experienta in coordonarea echipelor de vanzari (people management skills);
•Capacitate de a lucra in echipa;
•Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare;
•Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
•Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
•Capacitate de analiza si sinteza;
•Capacitatea de a rezolva problemele;
•Spirit de ordine si disciplina;
•Abilitati excelente de vanzare si negociere;
•Capacitate de relationare si comunicare persuasive;
•Capabilitatea de a lucra cu deadline-uri stranse;
•Proactivitate sporita;
•Operare PC: Word, Excel, PowerPoint;

Descrierea jobului

Experienta in vanzari – minim 8 ani
Experienta in dezvoltarea, implementarea si urmarirea realizarii Planului de afaceri national
Experienta in vanzarea consultativa
Aptitudini ridicate de dezvoltare a canalului Industrie
Coordonarea echipei de vanzari
Identificarea unor directii de dezvoltare si propunerea lor spre aprobarea
Rezolvarea cerintelor clientilor companiei, concomitent cu sustinerea intereselor firmei in relatia de colaborare cu acestia.

Policolor – Orgachim este liderul regional în domeniul tehnologiei vopselelor şi lacurilor, în zona Sud-Est Europeană, este producător şi furnizor de soluţii complete atât pentru piaţa bunurilor de larg consum, cât şi pentru cea industrială şi auto.
Din 1965 aducem culoare în casele oamenilor şi în mediul înconjurător, ne utilizăm creativitatea, dezvoltăm tehnologiile, producţia şi serviciile în concordanţă cu cerinţelor clienţilor şi partenerilor noştri. Succesul lor este şi succesul nostru.

Reputația noastră se bazează si pe potențialul uman și pe talentele pe care le atragem în cadrul organizației. Recrutarea, gestionarea și retenția celor mai buni oameni sunt întotdeauna o prioritate.
Veți lucra cu oameni extraordinari și vi se vor oferi experiențele și pregătirea de care aveți nevoie pentru a va atinge potențialul maxim și scopurile profesionale și personale.

Protecția datelor cu caracter personal
Policolor SA procesează numai datele personale necesare procesului de recrutare pentru o perioadă de 6 luni. După perioada anterior menționată, toate informațiile funizate vor fi șterse. Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transferate sau utilizate în alt mod decât cele declarate în prezenta declarație. Aveți dreptul de a fi informați, de a accesa, de a rectifica, de a șterge, de a restrânge procesarea, de a obiecta și de vă plânge autorității de supraveghere. Pentru detalii, exercitarea drepturilor sau clarificări legate de datele dvs. cu caracter personal, vă rugăm să ne scrieți la adresa GDPR@policolor.ro

Expirat
National Sales Manager - Industrie  -  POLICOLOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles