Publicat 01 Oct 2019 | Reactualizat 31 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

National Key Account Manager - Divizia Veterinare - Ferme

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de un coleg/ o colega cu o foarte buna capacitate de relationare interumana, persoana activa, implicata si orientata catre rezultate;
Ne dorim o persoana serioasa si responsabila, cu excelente abilitati de negociere, cu intiativa in solutionarea situatiilor aparute si cu disponibilitate pentru deplasari aprox. 75 % din timp;
Absolvent facultate medicina veterinara, cu experienta profesionala in promovarea si vanzarea produselor destinate fermelor de animale de min 3 ani si cunostinte solide de operare MS Office.

Descrierea jobului

Prospectarea pietei de profil in vederea identificarii potentialilor clienti;
Construirea si mentinerea relatiilor cu clientii noi si cei existenti;
Promovarea produselor si vanzarea acestora catre clientii identificati prin vizite la fermele si cabinetele alocate;
Negocierea conditiilor comerciale in vederea vanzarii produselor din portofoliu;
Mentinerea, permanenta, la curent cu informatii legate de piata de profil si concurenta;
Participarea la evenimente de profil destinate medicilor veterinari si nutritionistilor;
Intocmire baze de date si rapoarte saptamanale de activitate.

Descrierea companiei

Prisum inseamna viata!
Suntem in slujba sanatatii de 24 de ani!
Daca valorile tale sunt pasiunea, integritatea, respectul si curajul, inseamna ca avem valori comune si ne-am bucura sa te alaturi echipei Prisum, intr-un proiect nou de promovare a produselor din gama vet de la Himalaya Drug Company.

Expirat
National Key Account Manager - Divizia Veterinare - Ferme  -  Prisum International Trading srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles