National Field Manager Horeca

Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta manageriala minim 3 ani
- Abilitati excelente de negociere, comunicare , de planificare si de organizare
- Abilitati de leadership si coordonare, spirit de echipa
- Orientare spre performanta si rezultate, dezvoltarea afacerii
- Cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, baze de date)
- Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj
- Studii superioare finalizate
- Permis conducere categoria B
- Disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

- Elaboreaza, dezvolta si implementeaza strategiile de vanzare
- Monitorizeaza, verifica si raporteaza implementarea politicii comerciale ale companiei
- Monitorizeaza si informeaza asupra evolutiei pietei din punct de vedere al situatiei economice si al concurentei
- Analizeaza rapoartele si activitatea echipei de subordine
- Analizeaza si evalueaza periodic instrumentele interne de lucru (aplicatii interne, rapoarte) si propune solutii de eficientizare a activitatii
- Coordoneaza echipele de vanzari si activitatile din filiala;
- Respecta toate cerintele impuse postului de conducere

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 1 iul. 2021 Expiră 31 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos