Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Muncitori Necalificati Job in Malta

4 posturi

Candidatul ideal

Va propunem joburi pentru necalificati in insorita Malta.
Muncitori necalificat in domeniul Tamplariei

Bune abilități de tâmplărie cu experiență în fabricarea de dulapuri, cu experiență în unelte manuale (burghie, șurubelnițe electrice, mașini de șlefuit electrice, ferăstraie electrice și ferăstraie de mese).
De asemenea, ar trebui să fie familiarizați cu următoarele mașini: freza de presare, ferăstrău mecanic etc
Limba engleza sau italiana reprezinta un avantaj

Salarizare
332 € pe săptămână
40 de ore pe săptămână
07:00 până la 16:00
Ore suplimentare 150%
Duminica și Sărbătorile legale duble 200%
Concediu de concediu și de boală conform dreptului statutar
Un bonus anual de 512 € acordat guvernului maltez trimestrial
Cazarea este plătită de angajator în prima lună .
Biletul de avion este furnizat de companie.
Plan de pensie
Contractul se incheie cu compania Malteza
Nu sunt comisoane sau alte taxe ale compania de recrutare
Pe aceasta pozitie mai sunt candidati din Romania
Contract pe perioada nedeterminata.

Descrierea jobului

Muncitori necalificat in domeniul in Depozite

Verificarea încărcării și descărcării materialelor.
• Instalarea materialelor la adresele clienților.
• Colectarea plăților de la clienți.
Permisă de conducere

• limba engleza conversational
• Aprecierea faptului că aspectul personal se reflectă asupra afacerii, astfel încât există o cerință de a fi întotdeauna bine îngrijită.
• Poate manipula unelte electrice și manuale.
Cunostinte de lacatus mecanic este un plus

JOB SPECIFIC / APTITUDINI TEHNICE:

Permis de conducere categoria B
Capabil să efectueze sarcini cu scule manuală.
Poate funcționa cu supraveghere minimă.
Capabil să opereze un stivuitor (este un avantaj)
O înțelegere a practicilor de sănătate și de siguranță in munca.
Salarizare
13.000 Euro/an
Nu sunt comisoane sau alte taxe ale compania de recrutare.
Pe aceasta pozitie mai sunt camndidati din Romania.
Contract pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

O echipă vastă și experimentată de recrutare

Cea mai mare forță este echipa noastră care este instruită pentru a vă asigura că vă bucurați de un înalt standard de atenție și de servicii. Consultanții noștri de recrutare sunt foarte experimentați, iar accentul principal este acela de a oferi rezultate bune clienților. Cu o bogată experiență în industria de recrutare, echipa noastră înțelege provocările, concurența și situația actuală a pieței. Această înțelegere profundă a industriei și dedicarea față de satisfacția clienților este doar un aspect care ne separă de alte consultanțe de recrutare.

The Profiles ofera servicii de recrutare atât în România cât și în alte țări din Europa precum Malta, Franța, Germania și Marea Britanie și suntem în curs de dezvoltare și pentru alte țări, cum ar fi Belgia, Olanda, Luxembourg.

Muncitori Necalificati Job in Malta  -  The Profiles Executiv Recruitment