Publicat 10 Mar 2020 | Reactualizat 31 Mar 2020 | Expiră 09 Apr 2020

Muncitori necalificați industrie alimentară - PLECARE RAPIDĂ

60 posturi

Candidatul ideal

Dacă ești o persoană serioasă, responsabilă si implicata, poți fi candidatul ideal pentru compania noastră. Vei avea ocazia să lucrezi într-o echipă profesionistă în care să crești și să te dezvolți personal.

Cerințe:​​​

  • Minim 10 clase studiate

Descrierea jobului

Diverse etape din cadrul procesului de producție a produselor din carne de pui în fabrică din GERMANIA.

Beneficii:

  • SALARIU ATRACTIV minim 9.96 euro/ora brut
  • Contract de muncă direct cu firma din Germania
  • Firma se ocupă de plata impozitelor și a taxelor
  • Asigurarea locuinței în apropierea serviciului (cost 250-280€ cu utilități incluse, 2 persoane in camera)
  • Transportul înspre și dinspre cazare către fabrică este asigurat gratuit
  • Card de sănătate
  • Cursuri de specializare gratuite (la nevoie)
  • Cursuri de limba germana gratuite (la nevoie)
  • Orele suplimentare sunt plătite cu 25% mai mult
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie mare
  • Se asigura echipament complet de munca

!!! FĂRĂ COMISIOANE ASCUNSE !!!

EUROWORKERS INTERNATIONAL RECRUITMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019, membră a grupului german cu peste 5000 de angajați din toate țările, inclusiv România. Compania oferă locuri de muncă atât individual, cât și pentru membrii familiei.

PE LÂNGĂ UN LOC DE MUNCĂ, ALĂTURI DE NOI VEȚI AVEA ȘANSA LA UN NOU VIITOR, LA O VIAȚĂ MAI BUNĂ ȘI LA NOI OPORTUNITĂȚI PENTRU DEZVOLTAREA PERSONALĂ.

Muncitori necalificați industrie alimentară - PLECARE RAPIDĂ  -  EUROWORKERS INTERNATIONAL RECRUITMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles