Publicat 22 Feb 2018 | Expiră 25 Mar 2018

Muncitori în construcții în orașul Sibiu

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sa fie apt sa lucreze la inaltime;
- experienta in domeniul constructiilor reprezinta un avantaj, nu este obligatorie;
- experienta pe santier reprezinta un avantaj, nu este obligatorie;
- capacitate de a lucra in echipa;
- sa fie responsabil si comunicativ;
- permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Beneficii:

- Calificare la locul de munca;
- Echipamente de lucru;
- O echipa stabila care te va ajuta.
- Salariu atractiv.

Daca esti interesat suna la:0736361892

SC Mincons Prest SRL s-a infiintat in anul 2007, avand activitatea de baza constructia de case si blocuri pana in faza de “la rosu”.

Ulterior, dupa achizitionarea de utilaje si aparaturi profesioniste, am continuat cu executarea tencuielilor si sapelor mecanizate, ajungand in momentul de fata prima firma din lista recomandarilor date de firmele de profil, din Sibiu.

Din dorinta de a putea "duce" executia unei lucrari pana la faza finalizata, din anul 2013 am trecut la o noua etapa de dezvoltare a firmei, prin deschiderea unui depozit logistic si a unui showroom in Selimbar, expunand solutii complete de incalzire si economisire a energiei: seminee, cosuri de fum, parchet, piatra naturala, sisteme de incalzire in pardoseala precum si sisteme de incalzire clasice.

Expirat
Muncitori în construcții în orașul Sibiu  -  SC Mincons Prest SRL