Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Nov 2019

MUNCITORI / MUNCITOARE FABRICA DE MEZELURI - 1700 net + tichete de masa

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MUNCITORI /MUNCITOARE CU EXPERIENTA IN INDUSTRIA ALIMENTARA

Descrierea jobului

- MANIPULARE MARFA,
- AMBALARE PRODUSE DIN CARNE,
- LUCRATORI CUTTER, SPRIT, MASINA DE TOCAT CARNE,BAZIC

Beneficii:

- Salariu fix - 1.700 lei net
- Bonuri de masa (in valoare de 300 de lei)

Descrierea companiei

S.C. GOPA S.R.L.
STR. GHEORGHE DOJA NR. 124 PLOIESTI
O.R.C. J29/460/1992 ; C.U.I. 1363705 TEL/FAX 0244526101
BANCA : PATRIA BANK PLOIESTI - RO03 CARP 0302 0121 9027 RO01
OFFICE@MEZELURI-GOPA.RO
gopa_124@yahoo.com

GOPA
PREZENTARE COMPANIE

Gopa este o afacere de familie, care si-a inceput activitatea in anul 1992.
La inceput, societatea a avut ca principal obiect de activitate “ comercializarea en-gross a produselor alimentare “ si avea, ca piata de desfacere, magazine cu profil alimentar din judetul Prahova. La scurt timp, de la infiintarea respectiva, in anul 1995 societatea s-a reprofilat, trecand de la vechea activitate la una noua, respectiv la “ productia si prelucrarea carnii – inclusiv carne de pasare “.
GOPA detine, peste 24 ani de experienta, in productia si comercializarea preparatelor din carne.
GOPA detine, o fabrica cu instalatii si utilaje moderne, care au fost achizitionate in ultimii ani.
Prin implementarea HACCP, societatea asigura un flux tehnologic, care urmareste in timp util calitatea produselor si siguranta lor, de la intrarea in societate a materiilor prime, pana la livrarea produselor finite, catre clientii societatii.
Fabrica este certificata ISO 9001:2015
Produsele GOPA, se vand si peste hotare.
Capacitatea de productie este de pana la 20 tone pe zi.
In fabrica lucreaza peste 40 angajati.
Produsele noastre sunt prezente, in : Bucuresti, Constanta, Focsani, Tulcea, Prahova.
GOPA detine cateva magazine de desfacere si propria flota auto de transport a produselor.
Producem, urmatoarele tipuri de preparate din carne:

Prospaturi
Salamuri fierte-afumate
Carnati
Afumaturi
Specialitati fierte-afumate
Specialitati crud-uscate
Preparate in forme: sunci fierte si presate
Preparate rulate: muschi tiganesc si rulade
Preparate din organe: leber,drob
Tobe

Expirat
MUNCITORI / MUNCITOARE FABRICA DE MEZELURI - 1700 net + tichete de masa  -  SC GOPA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles