Gratis

Muncitor productie

Wellness Specialist S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Abilitati in domeniul constructiilor, mobila, tamplarie sau dulgherie.
Dornic sa isi utilizeze si sa isi imbunatateasca abilitatile in acest domeniu.

Descrierea jobului

Pentru fabrica noastra de productie cabine de sauna din lemn, angajam personal cu experienta in domeniul tamplariei, productie mobila, constructii, o persoana indemnatica sau o persoana tanara fara experienta dar dornica de a se specializa la locul de munca, pentru diverse activitati, gaurire, vopsire, asamblare.

Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-o companie in permanenta expansiune;
Salariu motivant corelat cu responsabilitatile si experienta;
Tichete de masa;
Pensie privata: Pilonul 3.
Oportunități de evolutie in cariera;
Conditii bune de lucru;
Profesionalism, seriozitate, flexibilitate.

Conditii bune de lucru.
Program de lucru Luni-Vineri 08:00-16:30

zona Ciorogarla, km 13 , City Park.

Suntem o fabrica producatoare de saune si elemente din zona wellness.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024