Publicat 14 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Muncitor Detectare Scurgeri Gaze – 98511

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară: Studii medii/profesionale; Curs detectare scurgeri gaze;
Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Norme tehnice specifice;
Cunoştinţe IT: Operare PC (Excell, Word, etc);
Altele: Permis de conducere, categoria B (recomandabil); Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului.

Descrierea jobului

Ce vei face

Efectuează lucrări de detectare a scurgerilor de gaze pentru asigurarea exploatării în condiţii de siguranţă a sistemului de distribuţie gaze naturale;
Detectează scurgerile de gaze sau alte nereguli în sistemul de distribuţie gaze naturale;
Asigură primele măsuri de securitate în cazul scurgerilor de gaze care prezintă risc pentru oameni sau mediu, până la apariţia echipei de intervenţie;
Raportează constatările relevante către superior şi/sau către echipele de localizare defecte;
În cazul identificării reţelelor de gaze naturale şi a instalaţiilor de utilizare gaze naturale neconforme sau a consumului fraudulos de gaz comunică imediat aceste cazuri superiorului direct (în scris).

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Bonus de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Muncitor Detectare Scurgeri Gaze – 98511  -  Delgaz Grid