Publicat 06 Oct 2020 | Expiră 06 Nov 2020

Montatori subansamble 3 schimburi - Ploiesti

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CATOPREST angajeaza Operator Producție / Montator Subansamble pentru partenerul nostru, una dintre cele mai mari companii multinationale, producatoare de componente si subansamble pentru industria auto.

Experienta nu este obligatorie, iar activitatea se defasoara la sediul companiei situat in Parcul Industrial Ploiesti (PIP)

Descrierea jobului

- Minim absolvent de scoala profesionala/invatamant obligatoriu de 10 clase

- Program de lucru in 3 schimburi (8h/zi)

- Asamblarea de componente sau subansamble auto;

- Respectarea și urmărirea proceselor de lucru;

- Utilizarea echipamentelor conform specificațiilor și instrucțiunilor de lucru.

- Insusirea si respectarea standardelor de operare aplicabile postului de lucru pe care il ocupa si standardelor de calitate aplicabile produsului si procesului de productie (SOS, 3Z).

Beneficii:

- Salariul: 1700 - 2000 Lei NET;

- Bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi;

- Bonus lunare : 200 - 250 lei NET;

- Prima de Paste, Prima de Craciun;

- Program de lucru in 3 schimburi L-V;

- Transport asigurat;

Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra!

CATOPREST oferã servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de masã, industria electronicã, aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.

Expirat
Montatori subansamble 3 schimburi - Ploiesti  -  CATOPREST PRO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles