Montatori Piatra naturala

ArtGRanit - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

· Seriozitate;

· Punctualitate;

· Atentie la detalii;

· Adaptat atat la munca in echipa;

· Cunostinte tehnice;

· Abilitati de comunicare;

· Rezistenta la efort fizic;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

· Lucreaza eficient cu ceilalti colegi de echipa pentru o buna desfasurare a procesului de livrare/montare a blaturilor/treptelor/contratreptelor/glafurilor din piatra naturala;

· Se deplaseaza impreuna cu echipa la domiciliul clientului pentru instalarea produsului, inclusiv in afara localitatii cand situatia o cere;

· Este responsabil pentru asigurarea calitatii premium a produselor – atentie la cele mai fine detalii;

· Poate face mici adaptari la domiciliul clientului prin taiere cu flexul/polizare.

Beneficii:

· Pachet salarial motivant;

· Posibilitate de dezvoltare profesionala;

· Mediu de lucru placut;

· Ore suplimentare platite;

Suntem ArtGranit,accentul afacerii noastre este proiectarea, producerea și distribuția de soluții decorative și arhitecturale pentru o lume a designului și arhitecturii. Procesăm piatră naturală și compozit de mai bine 10 ani, timp în care am fost în permanență provocați de arhitecți și designeri. Partener oficial al grupului internațional Cosentino și distribuitor a brandurilor Silestone și Dekton. Din primele zile de activitate, cu perseverență și în mod constant, am diversificat gama de produse din portofoliul Art Granit, corespunzător celor mai înalte standarde de calitate și generând noi tendințe pe piață. Grație acestor principii, compania a devenit lider pe piață și continuă să fie un exemplu de inovație și soluții tehnologice în prelucrarea și procesarea pietrei.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022