Montator

BISMOBIL KITCHEN SRL 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Îți dorești să contribui la dezvoltarea unei companii care repede crește?
Ești flexibil, responsabil și receptiv?
Căutam montatori cu sau fără experiență pentru execuția și montajul de mobilier la comandă din PAL și MDF.

✔️Ce abilități trebuie să ai?
- Experiență anterioară într-o poziție similară;
- Posibilitate de deplasare;
- Pricepere în a lucra după schița/desen tehnic;
- Dorința de a învață lucruri noi;
- Atitudine pozitivă;
- Organizare, planificare și inițiativă.

Descrierea jobului

✔️Care vor fi responsabilitățile tale?
- Livrarea și montarea mobilierului la client.

✔️Perspectivă:
- Posibilitate de creștere în cadrul companiei.

✔️Ce îți oferim?
- Lucrul în cadrul unei echipe tinere aflate în continuă dezvoltare;
- Posibilitatea de creștere profesională;
- Salariu motivant;
- Training-uri de specialitate;
- Un mediu de învățare și dezvoltare personală.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: hr.bismobil@gmail.com

Suntem compania care produce mobilă de bucătărie realizată în baza unui design individual, oferind servicii și produs de cea mai înaltă calitate. Noi, îmbinăm pasiunea, creația și calitatea!
Astăzi, echipa numără peste 300 de membri, mai mult de 3000 de bucătării instalate, cu showroom-uri în Moldova, România, Bulgaria, Spania, Rusia și Belgia.

Cum am reușit? Atitudinea este cheia. Pe lângă produsul în sine, bucătării la comandă, aducem un plus valoare prin servicii personalizate. De la consultanță, măsurători, design, producere, montare, până la servicii de garanție și post garanție, suntem receptivi și dedicați fiecărui client.

Te așteptăm cu drag în unul dintre showroom-urile noastre pentru a aduce plăcerea de găti acasă, cu o bucătărie Bismobil Kitchen!

Publicat 16 Nov. 2022 Reactualizat 16 Dec. 2022 Expiră 16 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.