Montator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

*Organizat, eficient si atent la detalii
* Sociabil si capabil de a lucra in echipa
* Seriozitate si punctualitate
* Permisul de conducere, categoria B, reprezinta un avantaj
*Pentru cei fara experienta ,nu va fie teama,va oferim instruire gratuita la locul de munca.

Descrierea jobului

Munca implica :

- creativitate,
- atentie sporita la detalii,
- efort fizic sustinut,
- mod de lucru curat atit la client cit si in atelier,
- lucru cu mare atentie deoarece este mobilier executat la comanda de calitate superioara.
- montaj piese mobilier in atelier si pe teren
- respectarea planului de productie
- trebuie sa poata monta dupa un plan 2D acest mobilier
- usurinta in utilizarea sculelor de lucru

INDIVIDUAL MOBIL GRUP S.R.L. este o firma producatoare de mobila si bucatarii personalizate de inalta calitate ,care desi nu este mult timp pe piata Romaniei,creste in mod constant.Istoria noastra a inceput in Republica Moldova acum 7 ani,iar rezultatele nostre au devenit din ce in ce mai vizibile datorita calitatii si profesionalizmului pe care-l oferim clientilor nostri.Datorita extinderii volumului de lucrari si comenzi,suntem in cautare de urmatoarele categorii de personal si anume:Montatori de mobila corp si manipulatori.
Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022