Publicat 14 Oct 2020 | Reactualizat 13 Nov 2020 | Expiră 14 Nov 2020

MONTATOR/TAMPLAR UNIVERSAL - MAGURELE, ILFOV

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam tamplari montatori, tamplari universali si retusori.

Experienta de minim 3 ani in domeniul productiei de mobilier din PAL melaminat, MDF si HPL

Aplicati doar daca aveti experienta in domeniu!

Descrierea jobului

- Experienta in prelucrarea de PAL, MDF, HPL
- Abilitate de a lucra pe utilaje cu comanda numerica (taiere, cantuire)
- Intelegere planuri tehnice pentru executie mobilier si montaj conform acestora

Salariu atractiv in functie de abilitati si calificare, incepand de la 2500-3000 de lei.

Pachet salarial competitiv, indexarea salariala in functie de vechime si performante, contract de munca, concediu de odihna conform legislatiei, program de lucru intre orele 7-15.30 (include pauza de masa si pauze tehnologice)

- ore suplimentare platite;
- bonusuri la atingerea targetului
- bonuri de masa la atingerea targetului

Fabrica se afla in MAGURELE, ILFOV.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul nostru: www.metric.ro

Metric Production este lider in producţia de mobilier profesional (mobilier pentru magazine, birouri, spaţii publice și hoteluri și unul dintre cei mai competitivi producători de mobilier de profil din Europa Centrală și de Est.

O spunem cu mândrie, suntem una dintre cele mai de succes companii producătoare de mobilier de după Revoluţie, cu 26 de ani de experienţă neȋntreruptă și mii de clienţi și parteneri ȋn toată Europa

Expirat
MONTATOR/TAMPLAR UNIVERSAL - MAGURELE, ILFOV  -  METRIC PRODUCTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles