Publicat 29 Oct 2020 | Reactualizat 28 Nov 2020 | Expiră 29 Nov 2020

Montator subansamble (Venit NET lunar 2500 - 2800 lei)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gi Group România angajeaza Montator Subansamble pentru partenerul nostru, una dintre cele mai mari companii multinationale, producatoare de componente si subansamble pentru industria auto si aeronautica.

Locatie: metrou Pacii

Experienta nu este obligatorie, iar activitatea se defasoara la sediul companiei situat in Bucuresti, sector 6.
Program de lucru in 3 schimburi Luni -Vineri.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Asamblarea de componente sau subansamble auto;
  • Respectarea și urmărirea proceselor de lucru;
  • Utilizarea echipamentelor conform specificațiilor și instrucțiunilor de lucru.

Beneficii:

VENIT LUNAR intre 2500 - 2800 lei NET compus din:
  • Salariu de incadrare: 1970 lei net;
  • Bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi (aprox 300 lei net lunar);
  • Beneficiu flexibil de 163 lei net (Decont transport / Tichete vacanta);
La care SE ADAUGA:
  • Prima de Paste (20% din salariul brut), prima de Craciun (40% din salariul brut) prima de vacanta acordata in iunie (40% din salariul brut);
  • Spor de noapte 25%;
  • Ore suplimentare platite dublu (200%) – pot fi efectuate in plus, la alegerea angajatilor;
  • Bonus avantajos de recomandare;
  • Asigurare medicala privata;
  • Abonament medical Regina Maria;
  • 26 zile Concediu Odihna;
  • Posibilitatea de majorare salariala dupa 4 luni de zile, in urma unei evaluari.

Dacă sunteți interesat de oportunitatea de angajare în cadrul unei companii multinaționale, vă invităm să ne contactati la numerele de telefon 0755.016.938 / 0747.097.924 .

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Montator subansamble (Venit NET lunar 2500 - 2800 lei)  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles