de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Montator PVC si pereti cortina in Olanda

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vino sa lucrezi in Olanda

Angajam:

Montatori geamuri PVC si aluminiu - 425 - 525 Eur/sapt
Confectioneri geamuri PVC si aluminiu - 425 - 475 Eur/Sapt
Montatori pereti cortina - 475 -525 Eur/Sapt

Salariu: 1800 - 2100 Euro/net/luna

Se lucreaza 40 de ore/sapt
Cazare: oferita si platita de catre angajator

Descrierea jobului

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara
Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel conversational ( cel putin 1 din echipa de 2)
Masina personala ( 1 din echipa de 2)

NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we placed more then 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.

You can contact us by email: szanto@dkrs.sk, by phone on +40747 564 071.

Our web is www.dkrs.sk. You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

Expirat

Montator PVC si pereti cortina in Olanda  -  DK Recruitment Services s.r.o.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles