de ani Fără Frică...

Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 26 Ian 2016

MONTATOR MOBILIER

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in prelucrarea PAL-ului si/sau montaj de mobilier.
Persoana indemanatica , ce poate lucra cu : circular, masina cant, pendular , bormasina ,masina de gaurit multiplu etc
Adaptare la diverse activitati de productie si montaj
Atentie la detalii , cu simtul raspunderii
Persoana sociabila , care sa poata lucra atat individual cat si in echipa
Persoanele nefumatoare sunt in avantaj

Descrierea jobului

-Debitarea foilor de PAL dupa un desen tehnic de executie , monitorizarea si mentenanta masinii de debitat
- Aplicare de cant pe piesele debitate si gaurirea lor conform schitelor
- Montajul efectiv al mobilierului dupa desen tehnic de executie/montaj .
- Intretinerea utilajelor si curatenia la locul de munca
- Incarcarea/descarcarea materiei prime si a produselor finite la atelier si la adresa de livrare.

Descrierea companiei

Companie producatoare si importatoare de mobilier.

Expirat
MONTATOR MOBILIER  -  ROSI WILTON SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles