MONTATOR MOBILIER

pro natur - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma de transport si montaj pentru produsele IKEA cu experienta de peste 15 ani angajeaza montatori mobilier cu experienta.

Cerinte:

Persoana sociabila si implicata.
Spirit de echipa;
Seriozitate si dexteritate.

Descrierea jobului

Montarea mobilierului la domiciliu clientului.

Oferta beneficii:
- Pachet salarial 3000 - 3500 lei net;
- Bonuri de masa, 15 lei/bon pentru fiecare zi lucratoare;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Asigurare de accidente;
- Program flexibil.
- Loc de munca stabil si motivant, suntem o firma cu peste 180 de angajati.

Nu ezita sa ne contactezi la 0730709447 sau office@pronatur.ro

Descrierea companiei

Firma de transport si montaj pentru produse mobilier.
Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos