MONTATOR MOBILIER DE BUCATARIE

NOLTE HOME STUDIO - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experiență anterioară de min. 2 ani în montaj mobilier (de preferat bucătării)
- Persoana organizata si atenta la detalii (se lucreaza cu produse de top- import Germania, corpurile fiind ansamblate)
- Persoana activă, ambițioasă, perseverentă

Descrierea jobului

Montajul mobilierului la client – Respectarea precisa si completa a procedurilor standard de montaj specificate in schitele de montaj;
Revenirea / gestionarea remedierilor si solicitărilor de service primite din partea clientilor;
Efectuarea de măsurători ale spațiului înainte de lansarea comenzii de mobilier și oferirea de soluții dacă sunt probleme;
Recepția și descarcarea mărfii primite de la producător;
Pregătirea pentru livrare și livrarea (încărcarea – descărcarea) la client;
Alte responsabilități:
- Manevrarea in conditii de siguranta a vehiculelor companiei;
- Pastrarea si folosirea corecta si sigura a echipamentelor din dotare;
- Comunicarea foarte buna si respectuoasa cu clientii si colegii de echipa sau din alte departamente;
- Respectarea normelor de protectie a muncii;

Colaborăm exclusiv cu Nolte Küchen, brandul nr.1 de bucătării germane în stil și utilitate.

Proiectăm și vindem bucătării germane zi de zi, iar satisfacția noastră stă în a oferi familiilor un stil de viaţă modern.
Te așteptăm în echipa noastră!

Publicat 25 sept. 2021 Expiră 25 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos