MICROBIOLOG-TIMISOARA

J.S. Hamilton Romania S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
  • Cunoaste limba engleză la nivel de comunicare (scris si vorbit)
  • Are cunoștințe Microsoft Office si Excel
  • Punctual, are spirit de observatie
  • Respecta principiile de etica, pastreaza confidentialitatea.
  • Este obiectiv, competent.

Descrierea jobului

  • Cunoaste si aplica cerintele Sistemului de Management de Calitate ISO 17025: 2017
  • Efectueaza incercari/ analize conform pocedurilor de lucru in vigoare, calculeaza/ raporteaza rezultate
  • Valideaza metode de incercare/ analiza si implementeaza noi incercari/ analize
  • Monitorizeaza conditiile de mediu conform procedurilor in vigoare
  • Pregateste sticlaria si instrumentarul de laborator conform procedurilor in vigoare
  • Efectueaza inregistrari in registre/ fise de lucru conform activitatilor efectuate
  • Prepara, sterilizeaza si verifica mediile de cultura
  • Elaboreaza referate de necesitate pentru consumabile de laborator
  • Responsabil pentru etalonari/verificari metrologice echipamente
  • Se preocupa de buna functionare a aparaturii

JS Hamilton Poland este un grup de companii situat în țările ECE care oferă o gamă largă de servicii specializate pentru comercianți, retaileri, producători, industrie, transport, distribuție și depozitare.

Serviciile noastre includ:
  • Gamă largă de analize de laborator acreditate pentru alimente, cosmetice și produse de uz casnic, produse farmaceutice, ambalaje și produse de larg consum, combustibili lichizi și solizi și substanțe chimice, precum și analize de probe de mediu (apă, canalizare, deșeuri, sol etc.)
  • Teste de preferinta a consumatorilor
  • Testarea conformității RoHS
  • Servicii de inspecție și expediere
  • Inspecţii tehnice şi expediere
  • Formare profesională
Publicat 17 Nov. 2022 Reactualizat 15 Dec. 2022 Expiră 17 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.