Merchandiser - SV

COMPANIA INDIILOR ORIENTALE PROD SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- minim 2 ani experienta in mercantizarea bunurilor alimentare;
- desfasurare activitate in magazinele top din comertul traditional (LKA) respectiv magazinele IKA (Auchan / Kaufland / Metro / Selgros);
- cunoasterea magazinelor din judetele SUCEAVA si BOTOSANI;
- abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
- rezistenta fizica si atitudine proactiva;
- posesor carnet auto.

Descrierea jobului

- Acoperire magazine comert traditional respectiv IKA pe judetele SV si BT -> focus pe magazinele din comertul traditional;
- Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CIO existente in depozitul magazinului;
- Asigurа maximum de prezentа, vizibilitаte, impаct si accеsibilitate pеntru toatе produsele CIO;
- Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene (FIFO);
- Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte;
- Evalueaza stoc si recomanda propunere de comanda pentru asigurare stoc optim (evitare situatii OOS);
- Sa informeze seful direct de evolutia sortimentala si a pretului produselor similare furnizate de firme concurente;
- Efectuare rapoarte => la cererea superiorului.
Beneficii:
- Masina ;
- Telefon;
- Salariu conform postului;
- Suport in indeplinirea activitatii de merchandiser.

Descrierea companiei

CIO

Compania Indiilor Orientale, singurul brand relevant 100% românesc de pe piața condimentelor și a ingredientelor de patiserie - cofetărie, își extinde echipa de vânzări. Beneficii substanțiale/semnificative/rezonabile/notabile la îndemână! Aplică acum și hai să ne cunoaștem!

Publicat 25 Ian. 2023 Reactualizat 31 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023