Publicat 29 Iul 2020 | Reactualizat 26 Aug 2020 | Expiră 29 Aug 2020

Merchandiser KA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg pe care sa ne putem baza, cu atitudine pozitiva si dornic de performanta.
Astfel, in selectia CV-urilor si la interviu vom analiza daca:
- are capacitate de comunicare;
- stie ce inseamna vanzare in clienti de tip KA;
- este capabil sa obtina spatii de raft si pozitii de vanzare bune;
- este motivat sa creasca dpdv profesional;

Descrierea jobului

Pentru ca ne marim echipa de vanzari, avem nevoie de un merchandiser pentru zona Bucuresti.
Viitorul coleg se va asigura de prezenta produselor in magazine si va maximiza expunerea pentru a obtine cifre de vanzari crescute.
Clientii de care va fi responsabili sunt (in ordine alfabetica): Auchan, Carrefour, Cora, Carturesti, Diverta.
Cautam o persoana corecta, cu reale competente de relationare.

Grupul de firme Editura Gama- Printco cuprinde doua companii:Editura Gama, specializata in publicarea cartilor pentru copii (www.edituragama.ro) si tipografia Printco (www.printco.ro) specializata in productia de tiparituri publicitare si ambalaje.
Credem în investiţia continuă în calitate, fie ca este vorba de servicii, produse, mediu de lucru, oameni sau relaţiile cu aceştia. Credem în atenţia la detalii şi în cinste.
De aceea, Editura Gama- Printco investeşte la fel de mult atât în calitatea umană a angajaţilor, a mediului în care aceştia lucrează, cât şi în pregătirea lor profesională, aceste trei elemente fiind considerate ca fiind baza unei relaţii de calitate atât în interiorul companiei, cât şi între aceasta şi clienţi.
Suntem principiali, atenţi, corecţi şi oneşti.

Grupul de firme are peste 150 angajati, cu peste 20 ani de experienta pe piata nationala, cu o cifra de afaceri de peste 6 milioane euro/an.
Sediul central in Iasi si subsidiar in Bucuresti.
www.edituragama.ro

Expirat
Merchandiser KA  -  Editura Gama

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles