Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Merchandiser KA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg pe care sa ne putem baza, cu atitudine pozitiva si dornic de performanta.
Astfel, in selectia CV-urilor si la interviu vom analiza daca:
- are capacitate de comunicare;
- stie ce inseamna vanzare in clienti de tip KA;
- este capabil sa obtina spatii de raft si pozitii de vanzare bune;
- este motivat sa creasca dpdv profesional;

Descrierea jobului

Pentru ca ne marim echipa de vanzari, avem nevoie de un merchandiser pentru zona Bucuresti.
Viitorul coleg se va asigura de prezenta produselor in magazine si va maximiza expunerea pentru a obtine cifre de vanzari crescute.
Clientii de care va fi responsabili sunt (in ordine alfabetica): Auchan, Carrefour, Cora, Carturesti, Diverta.
Va avea la indemana masina de serviciu, telefon si laptop.
Cautam o persoana corecta, cu reale competente de relationare.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Merchandiser KA  -  CONFIDENTIAL