MERCHANDISER IKA - ORASE TIMISOARA SI BAIA MARE

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Abilitati de planificare, organizare
• Orientare catre rezultate
• Capacitate de comunicare buna
• Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca
• Incredere in sine
• Gandire pozitiva

Descrierea jobului

Asigura prin vizitarea zilnica a clientilor prezentarea produselor in pozitii de vizibilitate si impact maxim. Colaboreaza cu personalul magazinelor pentru a obtine cele mai avantajoase spatii de expunere. Se preocupa ca toata gama de produse aprovizionata sa fie expusa in magazin.

Principalele activitati desfasurate
- Evalueaza impreuna cu Supervizorul si KA Manager-ul acoperirea rutei si evenimentele speciale din ziua precedenta.
- Apreciaza impreuna cu Supervizorul rezultatele zilei precedente precum si masurile ce se impun pentru realizarea obiectivelor fixate.
- Primeste de la Supervizor sarcini exprese pentru ziua curenta.
- Pleaca pe teren, vizitand toti clientii din ruta zilei respective, pentru a aplica politica de merchandising a Companiei
- La finalul fiecarei vizite completeaza raportul zilnic, verifica aspectul si pozitia standurilor si ia masuri ( dupa caz ) de repozitionare sau cosmetizare.

Oferta (bonusuri, beneficii):
-tichete de masa;

KAMIS CONDIMENTE SRL este filiala grupului McCormick, lider mondial in productia si distributia de condimente si arome. In portofoliul companiei se afla peste 200 de produse din categoriile: condimente, plante aromate si amestecuri de plante, legume uscate, amestecuri de condimente si mustaruri .

Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos