Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Merchandeiser

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa angajam Merchandiser pentru o companie distribuitoare de produse pentru ingrijire corporala si bauturi alcoolice.
Ne dorim candidati seriosi, experienta nefiind necesara.
Activitatea se desfasoara in hipermarket-urile locate in principalele centre comerciale din Bucuresti.

Descrierea jobului

CE VA OFERIM:
Program de lucru de L-V 10.00-18:00
Contract de munca pe perioada nedetarminata
Pachet salarial atractiv (compus din parte fixa, decontarea transportului integral, asigurare medicala, prima de prezenta, prima de productivitate)
CE ACTIVITATI VEI DESFASURA:
Alimentarea rafturilor cu produsele companiei
Pozitionarea corecta si verificarea etichetelor de pret
Cosmetizarea ambalajelor deteriorate
Verificarea termenelor de valabilitate
Verificarea si raportarea stocurilor
Realizarea activitatilor de promovare in cadrul campaniilor promotionale
Activitatea desfasurata, din punct de vedere fizic, este una usoara si necesita atentia la detalii. Daca te consideri o persoana activa si dornica de a te dezvolta in cadrul unei companii care respecta munca depusa si seriozitatea, TE ASTEPTAM !

Stim ca esti pasionat de comunicare si dorinta de dezvoltare te determina sa fii in cautarea acelei companii unde sa ai parte de experiente de invatare. Noi ne ghidam dupa pasiune, producem si dezvoltam marci puternice, suntem o echipa unita si foarte bine pregatita!

Expirat
Merchandeiser  -  S.C. ARTIZANII BERII PROD S.R.L.