Publicat 07 Iun 2018 | Reactualizat 14 Iun 2018 | Expiră 14 Iun 2018

MENAJERA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati: Persoana activa, muncitoare si responsabila;
Persoana organizata, curata;
Persoana politicoasa, onesta si de incredere;
Spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare in spaţiu, capacitate de comunicare;

Descrierea jobului

• Curăţarea diferitelor spaţii din sediul companiei: coridoare, scari, grupuri sanitare, birouri, spatiul special amenajat pentru fumat, precum si zonele adiacente aferente sediului: trotuar din fata firmei, etc;
• Curăţarea spaţiilor mari folosind aspiratoare, spalarea ferestrelor şi alte suprafeţe de sticlă cu soluţii de curăţare;
• Curăţarea şi dezinfectarea chiuvetelor şi a altor încăperi sanitare, curăţenie generală după zugrăveli;

Ringier is based on an impressive history going back almost 180 years and which has been shaped by renewal, innovation and courage. From its early days as a printing company, Ringier has developed into a media and entertainment company while preserving its original values. The company was founded in Zofingen, Switzerland, in 1833. Today some 6,500 employees in 14 countries work for Ringier, of which 3,500 are based in Switzerland. Ringier is carrying print, broadcast, radio, online, mobile media brands, apps, job platforms, e-commerce platforms, horizontal classifieds businesses, and is a successful player in the printing, entertainment and internet business. Ringier is a Swiss family-company with headquarters in Zurich.

Expirat
MENAJERA  -  RINGIER ROMANIA