Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 31 Aug 2019

Medic

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

# Se cauta medic pentru inlocuire 1- 2 ani care sa preia activitatea medicala si administrativa a cabinetului.
FACTURA DE LA CASMB URMAND S-O INCASESZE MEDICUL INLOCUITOR.

Medic specialist sau primar / medicina de familie.
Constituie avantaj competenta in pediatrie si cunoastere a softului BizMedica.
Sa nu se afle in contract cu nici o casa de asigurari.

Descrierea jobului

Locatie aproape de zona centrala.
Nu exista contratura.
Mediu de lucru si colectiv placut.
Program de lucru lejer.
Luni - Miercuri 13:00-18:00
Marti - Joi -vineri 9:00-14:00
Venitul variaza in functie de gradul profesional.
Medic specialist intre 5000 si 5500 LEI
Medic primar 7500 - 8000 LEI
Telefon +40765239132

Medic  -  CMI Dr. Soroceanu Alina Liliana

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles