Gratis

MEDIC VETERINAR

RSQ - RESCUE PET 2 VET S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim sa colaboram cu colegi care sa aiba o personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, persoane proactive , atitudine pozitiva, dornice de dezvoltare atat pe plan profesional cat si personal.
  • Dinamism, flexibilitate, putere de munca.
  • Interes pentru colaborare pe termen lung.
  • Cu dragoste fata de fiintele necuvantatoare.
  • Dornici de afirmare.
  • Are empatie, receptivitate, atentie si energie;
  • Ofera ajutor, pasiune, zambet, implicare si respect.

Descrierea jobului

  • capаcitаtеа dе а lucra intr-o еchipа tаnаrа;
  • capаcitаtea dе a diаgnosticа si prеscriе tratаmеntе corеspunzatoаrе;
  • mаnopera si intеrventii chirurgicalе;
  • sociаbil si comunicativ;
  • recomandаrе dе produse si vаnzarеa produselor de tip farmaceutic;
  • recomandarea de produse si vanzarea dietelor veterinare;
  • prezentarea clientilor serviciile oferite de clinica;
  • stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din clinica;
  • preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza cu ajutorul asistentilor;
  • completarea registrelor;
  • experienta in partea de grooming reprezinta un avantaj;
  • oferim un pachet salarial fix si bonusuri in functie de performante.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024