Publicat 25 Iul 2019 | Expiră 25 Aug 2019

MEDIC VETERINAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Medic veterinar, dornic de afirmare. Calitatile dorite: seriozitate, punctualitate, prezentabil, sociabil cu echipa si clientii..

Descrierea jobului

Clinica veterinara de animale de companie. Atributii de preluare a clientului, consultatii si tratatmente , vaccinari, deparazitari, interventii chirurgicale, gestionarea cazurilor, gestionarea stocurilor de Marfa (pet-shop, farmacie).
Salariu atractiv, beneficii, mediu de lucru modern, colectiv tanar.

Descrierea companiei

CLINICA VETERINARA BRASOV
Mediu de lucru intr-un colectiv tanar, profesionist, clinica moderna, dotata corespunzator, cu clientele bogata

Expirat
MEDIC VETERINAR  -  SC PRO MED VETERINARIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles