Gratis

Medic Veterinar / Tehnician Salariu 4000-5500 Ron

Croma Impex SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Colectivul CROMAVET cauta viitori colegi pentru Activitate in Farmacie Veterinara
Medic Veterinar / Tehnician in Cluj-Napoca
  • Studii superioare sau medii finalizate (profil Medicina Veterinara);
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
  • Profesionalism, seriozitate si abilitati de comunicare;
  • Capacitate deosebita de relationare interumana si spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • Vanzare medicamente uz veterinar, furaje, hrana, accesorii pentru animale, produse fitosanitare.

Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 4000-5500 Ron Net in functie de experienta si tichete masa;
  • Prime de vacanta,decontari activitati sportive
  • Prime de Sarbatori si bonusuri de performante;
  • Posibilitate formare cursuri de formare profesionala /cursuri de specialitate;
  • Alte beneficii care vor fi discutate la interviu.

Croma Impex SRL - Cu un efectiv de 35 angajati, dintre care 26 sunt medici veterinari,societatea noastra comercializaza o gama larga de: produse de uz veterinar, produse fitosanitare, hrana pentru animale mari si mici, produse specifice petshop si ofera servicii specializate in cabinetele veterinare ale firmei.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024