Gratis

Medic veterinar sau tehnician veterinar

VETS FOR PETS S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cabinet veterinar localizat in Pitești angajează:
- medic veterinar, cu sau fără experiență
- tehnician veterinar, cu experiență.
Căutam o persoană dinamică, serioasă, cu dorință de implicare.
Program de lucru de 7,5 ore/zi și o sâmbătă din 2 a câte 4.5 ore. Salarizare și bonusare în funcție de aptitudini.
Ce este obligatoriu să ai? Diploma de specialitate (diplomă de tehnician veterinar, in cazul asistenților, respectiv atestat de liberă practică în cazul medicilor), spirit de inițiativă, abilități de comunicare și devotament față de munca în echipă.
Cunoștințele de matematică de clasa a 3-a, respectiv scaderi, adunari, regula de 3 simplă sunt obligatorii.

Descrierea jobului

Vanzarea de medicamente si hrana pentru animale de companie
-efectuarea de tratamente, interventii chirurgicale, ecografii, analize de sange (in cazul medicilor)
-efectuarea de tratamente, analize de sange, poate si tuns (in cazul tehnicienilor)

cabinet veterinar infiintat in anul 2020, oferim o gama larga de produse si servicii pentru clientii nostri, dotari moderne (aparate analize, anestezie inhalatorie, ecograf, bormasina chirurgicala)
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024