Gratis

Medic veterinar reprezentant medical

BIOVETI FARM

Candidatul Ideal

Absolvent al facultății de Medicină Veterinară;
Permis de conducere categoria B
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Sociabil, convingator, organizat
Limba engleza
Cunoștințe operare PC -Windows, MS Office

Descrierea jobului

Gestionarea unui portofoliu de clienti - farmacii veterinare, cabinete veterinare, pet-shop dintr-o zona bine delimitata
Promovarea produselor companiei
Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
Propune planuri de acțiune în vederea creșterii vânzărilor
Monitorizarea concurentei
Identificarea oportunităților din piață
Intocmirea de rapoarte privind activitatea

Beneficii:
Pachet salarial atractiv bazat pe criterii de performanță (salariu fix + bonus procentual din vanzarile realizate);
Mașină de serviciu, telefon, tableta etc.
Program de lucru flexibil;
Mediu de lucru dinamic care încurajează creativitatea

Bioveti Farm este este o companie infiintata in anul 1994 care se ocupa cu distribuția a numeroase produse în domeniul medical veterinar din România. Suntem de asemenea importatori directi de numeroase produse pentru animale de companie cat si producatori de furaje pentru animale de ferma.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024