Medic veterinar principal,secundar,student sau tehnician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

experienta pe animale de companie,experienta in strainatate este un mare plus,spirit de initiativa,team member,disciplinat,ordonat

Descrierea jobului

urmatoarele pozitii sunt libere:
  • medic principal : minim 5 ani experienta pe animale de companie,anamneza,ex.clinic,ex.de laborator,stabilirea diagnosticului prezumtiv,trimiteri catre alte examinari,tratament,mica si mare chirurgie;in functie de experienta putem negocia beneficii procentuale.
  • medic secundar : minim 2 ani experienta pe animale de companie,anamneza,ex.clinic,ex.de laborator,stabilirea diagnosticului prezumtiv,trimiteri catre alte examinari,tratament,mica chirurgie(mana a 2-a)
  • student medicina veterinara(ani clinici) sau tehnician veterinar : recoltare probe pentru examene de laborator,sterilizare echipamente si instrumente,alte operatiuni de asistenta a medicului

Cabinet veterinar CU SUFLETUL,asa cum se intelege din denumire,va face totul din suflet.
asta inseamna empatie pentru pacienti dar si pentru "parintii acestora",alegerea de manopere si tratamente minim invazive/traumatice,asigurarea comfortului pacientului si al proprietarului.
Firma este nou infiintata si va incepe activitatea la 01 noiembrie 2021.
Firma isi propune sa incurajeze fidelitatea angazatilor printr-un bonus salarial dupa fiecare an integral de serviciu.
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos