Medic veterinar / Asistent veterinar

K9 Univet S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Responsabilități/ beneficii

Bucuria de a lucra cu pacienții eventual oamenii mai ales pe Recepție,(ordinea este aleatorie aici…)

Ce m-ar impresiona la tine:
- cunoștințe de medicină veterinară de urgențe
- utilizarea chestiilor alea ce se așază pe măsuța de lângă masa chirurgicală
- principii generale de utilizare a unui ecograf, analizor de biochimie și de hormoni
- să nu dai mesaje sau Feed pe WhatsApp și Facebook .chiar toată ziua…:)
- să completezi și să comentezi fișe medicale intr-un un program pentru gestionarea pacienților pe PC, special dedicat pentru clinici veterinare -simplu nu?

Salariul calibrat în funcție de cunoștințele medicale și contextul socio-economic din Alba Iulia

Cabinet medical veterinar cu experiență de 15 ani. Misiunea noastră este asigurarea bunăstării analelor de companie
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos