Publicat 03 Nov 2020 | Reactualizat 23 Nov 2020 | Expiră 03 Dec 2020

Medic Specialist Radiologie Imagistica, Competente CT, RMN

1 post

Candidatul ideal

Studii finalizate pentru specialitatea de radiologie si imagistica medicala.

· Competente RMN / MAMOGRAFIE;
· Autorizatia de libera practica la zi;
· Bune abilitati de relationare si lucru in echipa;
· Cunostiinte bune de operare calculator;
· Sa nu fie in contract cu casa de asigurari.

Descrierea jobului

· Efectueaza examenul clinic;
· Recomanda investigatii medicale;
· Interpreteaza investigatia;
· Respecta confidentialitatea actului medical;
· Respecta intimitatea fiecarui pacient.

Victoria Medical Center este un operator de servicii medicale ce activeaza in Bucuresti.
In structura noastra intra atat serviciile clinice cat si paraclinice, precum si activitatea spitaliceasca.

Medic Specialist Radiologie Imagistica, Competente CT, RMN  -  S.C. VICTORIA MEDICAL CENTER S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles