Gratis

Medic specialist/primar

SCARABEUS SOLAR S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să posede următoarele calificări și experiență:

Certificat de membru al Colegiului Medicilor din România.
Certificat de medic specialist/primar în specializarea Medicină Fizică și de Reabilitare.
Medic care sa indeplineasca conditiile pentru a intra în contract cu casa de sanatate.
Aviz de liberă practică și asigurare de malpraxis valabile.
Experiență relevantă în domeniul reabilitării medicale.
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu ceilalți profesioniști din domeniu.
Atitudine proactivă și orientare către rezultate.
Abilități de gestionare a timpului și a priorităților.

Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești pasionat de îmbunătățirea calității vieții pacienților prin intermediul terapiilor de reabilitare, te invităm să aplici pentru acest post.

Descrierea jobului

Clinica noastră Scarabeus Medical caută un medic specialist/primar în specializarea Medicină Fizică și de Reabilitare, pentru a se alătura echipei noastre dinamice.
Tipul locului de muncă: Cu normă întreagă, Timp parțial sau alte forme de colaborare (PFA, SC, C.I).
Durată: Perioadă nedeterminată.
Salariu net: Salariul va fi negociat în funcție de experiența și competențele candidatului.
Beneficii: Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional și dinamic, alături de o echipă de specialiști dedicați, și posibilitatea de dezvoltare continuă în domeniul reabilitării medicale.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la îmbunătățirea calității vieții pacienților noștri, te rugăm să aplici pentru acest post și să ne trimiți CV-ul tău actualizat.

Scarabeus Medical este o nouă clinică care oferă servicii de kinetoterapie, fizioterapie prin diferite metode : electroterapie, laserterapie, ultrasunete, terapia SHOCK WAVE și Tecar, drenaj limfatic, dar și masaj medical. Și-a deschis porțile în Noiembrie 2023 cu o echipa dornică să ajute oamenii spre recuperare și revitalizare. Scopul nostru este de a îmbunătăți starea de sănătate, și implicit starea de bine. Pe lângă acestea, la noi gășiți și alte terapii alternative, precum cea cu pietre de jad, renumită prin frecvența pe care o transmite corpului nostru. Se obține un efect puternic de dinamizare, de REZONANȚĂ și putem influența benefic capacitatea de autovindecare a organismului. La noi calitatea serviciilor este importantă, de aceea s-a ales colaborarea cu medici profesioniști și implicați, iar personalul este instruit și calificat conform celor mai înalte standarde.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024