Gratis

Medic Cardiolog sau Endocrinolog

RAHOSAS MED S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cauta medicii colaboratori, specialitatile Cardiologie si Endocrinologie. Programul este flexibil si poate varia intre 1-2 ori/luna si 1-2x/saptamana.
Cabinetul este situat in loc. Glod, la doar 30 km de orasul Sighetu Marmatiei si este dotat cu aparatura noua, de ultima generatie: ecograf Philips Afiniti, EKG, Holter TA, Holter EKG.

Descrierea jobului

Consultatii de specialitate
Ecografie
Investigatii specifice
Plan de tratament personalizat

Descrierea companiei

Cabinet medical de Cardiologie si Endocrinologie

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024