Medic Specialist Medicina Interna

Discovery Clinic 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

SC DISCOVERY CLINIC SRL Angajeaza Medic Specialist Medicina Interna cu Competenta in Ecografie

Candidatul Ideal:
-Absolvent al facultății dе medicină;
-Abilităţi foarte bune dе comunicare şi relaţionare;
-Abilităţi dе organizare, coordonare şi atenţie la detalii;
-Abilitatea dе a lucra în echipă;
-Integritate şi profesionalism;

Descrierea jobului

Medici specialisti care ingrijesc pacienti in regim de ambulatoriu clinic ( cu competenta in ecografie) in program full time, in contract cu CASMB si/sau cu PLATA.

Responsabilități:
-Stabilеște planul dе trаtаment în bazа propriеi consultații;
-Cunoaște şi aplică responsabilităţile de etică şi deontologie profesională;
-Comunică eficient cu celelalte departamente şi stabileşte o relaţie armonioasă cu pacienţii prin crearea unei atmosfere de încredere şi respect;
-Mentine confidentialitatea datelor medicale ale pacientilor.

Cerintele postului:
-Studii de specialitate
-Certificari si autorizatii: Certificat de Membru eliberat de Colegiul Medicilor, Avizul Anual de Libera Practica precum si Asigurare Malpraxis.

Salariu competitiv.

Suntem o institutie privata multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala care acopera o multitudine de specialitati. Utilizand echipamente si aparatura medicala de ultima generatie, DISCOVERY CLINIC asigura o evaluare corecta a starii de sanatate si un diagnostic precis si rapid. DISCOVERY CLINIC s-a nascut din convingerea ca cel mai important este sa descoperiti la timp si sa preveniti orice v-ar putea pune in pericol sanatatea.

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.