Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Medic Specialist Medicina de Urgenta

12 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tara: Suedia
Locatie : Uppsala, Suedia de Mijloc
Pozitii disponibile: 3
Locul de munca: Spital Public
Salariu BRUT : 4000 – 6000 de euro pe luna

Ce ofera Angajatorul :
• Se ofera curs de limba Suedeza care se sustine in Suedia: primele 3 luni de studiu presupun doar invatarea intensa a limbii Suedeze, apoi se va lucra part-time si se va invata limba simultan,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Suport pentru relocare,
• Bonusuri- prime de concediu,
• Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana.

Descrierea jobului

Conditii de recrutare:
• Trebuie sa aveti diploma de Medic Specialist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Experienta de minimum 1 an
• Abilitatea de a lucra in Echipa
• Abilitatea de a coopera cu pacientii

Firma de recrutare si plasare forta de munca pe plan international.

Expirat

Medic Specialist Medicina de Urgenta  -  BUSINESS ACTIV CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles