MEDIC SPECIALIST/MEDIC PRIMAR CARDIOLOG

NUTRILIFE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana foarte serioasa, dedicata profesiei si punctuala, ​experienta in specialitate minim 3 ani.

Descrierea jobului

Colaborare in regim PART-TIME, in baza unui contract de prestari servicii (PFI/SRL) cu MEDIC SPECIALIST/PRIMAR CARDIOLOG, cu competenta in ecocardiografie si doppler vascular, IN REGIM DE CONSULTATII CU PLATA.

NUTRILIFE SRL este o clinica medicala de excelenta, cu o experienta de mai bine de 14 ani pe piata servicilor medicale in specialitatea diabet, nutritie si boli metabolice, care beneficieaza de o echipa medicala de un profesionalism deosebit.
Clinica este situata in partea de nord a Bucurestiului, zona Baneasa, Sectorul 1, cu acces la mijloace de transport.
Date de contact pentru informatii suplimentare la telefon 0762-664.974 sau e-mail contact@nutrilife.ro
Publicat 23 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos