Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Medic Sef Sectie Pediatrie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie;
- Experienta anterioara in formarea, conducerea si coordonarea unei echipe;
- Cunostinte limba engleza – nivel conversational;
- Cunostinte MS Office;
- Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii;
- Persoana comunicativa, flexibila, loiala, dornica de implicare pe termen lung;
- Capacitate de sinteza, organizare si rezolvarea problemelor;
- Capacitate de luare de decizii in baza datelor existente;
- Capacitate de analiza si evaluarea informatiilor;
- Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism.

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea din sectia de Pediatrie.

Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale.

Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie.

In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 402 paturi si 10 sali de operatie, avand una dintre cele mai performante sectii de terapie intensiva adulti si neonatologie.

In tot acest timp, Sanador a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal mediu de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite, chiar si premiere medicale in Romania. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.

Expirat
Medic Sef Sectie Pediatrie  -  S.C. SANADOR S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles