Publicat 13 Iul 2020 | Reactualizat 11 Aug 2020 | Expiră 12 Aug 2020

Medic Generalist / Specialist Medicina Interna

CONFIDENTIAL
1 post

Candidatul ideal

Daca sunteti Medic Generalist sau Medic Specialist Medicina Interna si aveti competenta de ecografie va invitam sa va alaturati echipei noastre care ofera servicii medicale la sediul companiilor partenere.

Profilul noului nostru coleg este acela al unui profesionist ce are:

disponibilitate pentru un program zilnic, de luni pana vineri;
certificat de Medic Generalist / Specialist, vizat la Colegiul Medicilor;
atestat in ultrasonografie generala.

Descrierea jobului

In activitatea zilnica veti:

efectua examenul clinic al angajatilor companiilor partenere;
interpreta analizele de laborator si rezultatele EKG;
realiza ecografii;
efectua rapoarte privind situatia examenelor medicale ale pacientilor.

Descrierea companiei

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Medic Generalist / Specialist Medicina Interna  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles