Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 03 Iun 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Mechanical-Pipe

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii cu profil tehnic
Experienta practica minim 3 ani
Disponibilitate de adaptare si aprofundare
Disponibilitate la munca polivalenta / variata
Persoana dinamica, serioasa si rezistenta la efort
Mobilitate & disponibilitate lucru RO si EU
permis cat B constituie avantaj
Cunostinta de sudura TIG/MIG/MAG constituie avantaj

Studii
profil tehnic (mecanica, instalatii, electric, etc); studii recunoscute

Limbi straine:
Constituie un avantaj cunosterea aprox. (comunicare basic) a limbii EN

Descrierea jobului

Descriere job:

Lucrari de instalari si relocari utilaje, echipamente si linii productie industriale
Demontaj / montaj / manipulare utilaje mai sus mentionate
Utilizare stivuitor, platforma ridicatoare, etc.

Descriere conditii munca:
contract de munca in Romania
daca exista PFA – un avantaj
transport asigurat

cazare asigurata
scule, echipament protectie corespunzator

Expirat

Mechanical-Pipe  -  Beck&Pollitzer Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles